ZOBACZ FILM

Technologie

Nowoczesny i kompleksowy park maszynowy
to nasza mocna strona…
Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Druk offsetowy

Posiadamy trzy nowoczesne, wielokolorowe maszyny drukujące firmy KBA, które zapewniają najwyższą jakość druku. Drukujemy w formacie B0 oraz B1. Dzięki temu możemy zagwarantować wysokiej jakości usługi oraz realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Więcej....

Przygotowalnia

Prawidłowe przygotowanie materiałów do druku to fundament całego procesu produkcyjnego. W celu utrzymania najlepszej jakości druku do wykonania matryc drukarskich wykorzystujemy najnowsze technologie CTP (Computer To Plate).

Więcej....

Kaszerowanie

Proces ten dedykowany jest dla opakowań gdzie najważniejsza jest ich wytrzymałość. Efekt ten uzyskujemy poprzez odpowiedni dobór materiałów na automatycznej linii do kaszerowania firmy BOBST. Najczęściej przetwarzane materiały to tektura falista typu F/E/B/C/ EB.

Więcej....

Sztancowanie

W pełni automatyczne maszyny sztancujące firmy BOBST z sekcją czyszczącą oraz możliwością separacji użytków w formatach B0 oraz B1, pozwalają nam na realizację bardzo szerokiego zakresu prac. Gama stosowanych materiałów to tektura lita do 2000g/ m2 oraz tektura falista do 5 mm.

Więcej...

Okienkowanie

Oferujemy możliwość wykonania okienka foliowego, co pozwala wyeksponować zawartość opakowania. Takie rozwiązanie pozwala obejrzeć produkt, a tym samym zwiększa zainteresowanie odbiorców. Dzięki nowoczesnym maszynom firmy HEIBER +SCHRöDER mamy możliwość nacinania dowolnego kształtu w okienku, co czyni nasz park technologiczny bardziej kompleksowym.

Więcej...

Klejenie

Klejenie i składanie to jedne z końcowych faz produkcji, które realizujemy dzięki wysokowydajnym składarko – sklejarkom firmy BOBST. Oferujemy klejenie na zimno lub gorąco do 6 punktów klejowych. Zakres przetwarzanych materiałów to tektura lita do 800g oraz tektura falista E/F/B/C/EB/BC. Gotowy sklejony produkt trafia do naszego klienta w postaci złożonego na płasko pudełka. Dzięki niezawodności maszyn, nie obawiamy się o czas realizacji zleceń.

Więcej...

Przekrawanie

Posiadamy przekrawacz firmy PASABAN umożliwiający docinanie kartonu z roli do określonego formatu arkusza. Zwiększa to elastyczność, zapewnia zmniejszenie odpadu, a tym samym optymalizację kosztów oferowanych opakowań.

Więcej...

Klejenie przestrzenne

Klejenie przestrzenne to jedna z technologii, która stosowana jest głownie do pakowania żywności, owoców, warzyw, fast food, pojemników takeaway itp.

Technologia ta daje możliwość wyeliminowania obecnych tacek PET/PP a w zamian ekologiczne rozwiązania kartonowe zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju firm.

Więcej...